LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Net weight | 22.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 6.20 kg |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, 65qned80a3a, telerid

